Cihan Demirdaş Kimdir ?

Ortaöğretim Eğitimini Süleyman Demirel Anadolu Ticaret Meslek Lisesi’nin  Muhasebe ve Finansman alanında tamamlayarak, sırasıyla Doğuş Üniversitesi  ‘Menkul Kıymetler  ve Sermaye Piyasası’  programı ve Anadolu Üniversitesi   İşletme Fakültesi’ nden ‘İşletme Bölümünü bitirerek mezun oldu.

Kozmetik ve Ev Temizlik Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Uluslararası Sermayeli bir şirkette İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürlüğü’nde yaklaşık üç yıllık bir tecrübenin ardından kariyerine oyuncak sektöründe lider bir şirkette İnsan Kaynakları Uzmanı olarak devam etmektedir.

Başarının tesadüf olmadığını, başarılı çalışanların sırrının sevdikleri işi yapmaktan ve eğitimi bir yaşam standardı haline getirmelerinden geçtiğine inanır.

Kariyerlerine İnsan Kaynakları alanında başlamak veya devam etmek isteyen ziyaretçilerini yönlendirme,iş dünyası,blog yazarlığı, internetten para kazanma gibi konularda makale yazmak üzere www.cihandemirdas.com adlı bloğu kurmuştur.

Aldığı Eğitimler:

İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi, İnsan Kaynakları Uzmanlığı Eğitimi Cv Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Eğitimi, Uygulamalı Bordro Yönetimi Eğitimi, Etkili Sunuş Teknikleri Eğitimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, İK’da Çalışan Memnuniyet Anketleri Oluşturma ve Analizi Eğitimi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Denetimlerine Hazırlık ve Alınacak Tedbirler Eğitimi, Etkin Performans Yönetim Sistemleri Eğitimi, Kariyer Planlama Eğitimi, İşyerinde Mobbing ve Mobbingle Başa Çıkma Yolları