HOŞGELDİNİZ
www.cihandemirdas.com ‘Yarınlar İçin Bugünden Gelişim’ parolasıyla yola çıkarak Kişisel Gelişim, İnsan Kaynakları, İş Dünyası, Blog Yazarlığı ve İnternet Kazançları konularında makaleler üreterek yayınlamak üzere kuruldu. İlk dönemlerde hobi amaçlı kurduğum blog, metin yazarlığı hizmeti verdiğim özel müşterilerimle olan iletişimimde de bana önemli bir referans oldu.
Böylece hem ilgi duyduğum konular hakkında bir şeyler yazabiliyor, çok üst düzey rakamlar olmasa da dolaylı yollardan para kazanma imkanı buluyorum. Daha da önemlisi blog yazmaktan ve birilerinin bu yazılanları okuması ihtimalinden oldukça haz alıyorum.
Profesyonel iş hayatımı İnsan Kaynakları alanında sürdürmem, en önemlisi yaptığım işi sevmem ve bu alanda yazacak birçok konu olması sebebiyle incelediğim alanlardan biri İnsan Kaynakları ve buna bağlı olarak iş dünyası. Bugün arama motorlarında en çok aratılan konuların başında ‘İnternetten Para Kazanma Yöntemleri’  olması bir tesadüf değil. İnternetin artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası olduğunu kabul ettiğimize göre tüm iş akışlarının, yatırım platformlarının ve girişimcilik faaliyetlerinin internet üzerine kaydığını görebilirsiniz. Blog yazarlığı da İnternetten para kazanma yöntemlerinden biri olmakla beraber daha ayrıntılı ele alınması gereken başka bir konu. Gerek sosyal yaşantımızda gerekse iş dünyasında bizi başarıya götürecek anahtar noktalardan biri olan kişisel gelişim,  incelediğim başka bir alan.
Yazmaya nasıl mı karar verdim? Çok okudum. O kadar çok okudum ki artık bir yerden sonra bir şeyler yazmalıyım dedim. İnternette fenomen olmuş blogları referans alarak bir blog kurdum. Yazdıkça psikolojik olarak rahatladım ve haz aldım. Sizin de bu konulara dair söyleyecekleriniz olduğunu az çok tahmin ediyorum bu yüzden misafir blogculuk bölümünde yer alan kıstaslara uygun bir yazı hazırlayıp göndermeniz takdirde yazınızı yayınlıyorum.
Aynı zamanda bloğumda banner reklam, advertorial içerik v.b alanlarda hizmet sunuyorum. Konu ile ilgilenen bireyler veya kurumlar bloğumda yer alan reklam ve tanıtım kısmını inceleyerek benimle irtibata geçebilirler. 
Blogda yazmaya başladıktan sonra neden bir kitap yazmıyorum fikri aklıma geldi. Belirli bir alana kaymaksızın kendi aktörlerimi, kendi olay örgümü yaratacağım bu fikir, kulağa hoş gelmesine rağmen dışardan bakıldığı kadar kolay iş değilmiş. Ben yazmaya devam ediyorum hem kariyerim hem de blogla ilgilenmekten zaman ayırma konusunda sıkıntı yaşıyorum ancak 2017’nin son çeyreğini kendime hedef koydum.
Profesyonel iş hayatımı insan kaynakları alanında sürdürüyorum. Daha fazla bilgi için Hakkımda kısmını inceleyebilir soru, görüş ve önerileriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. 
 

   OYUN İÇİNDE OYUN ÇIKTI

 "Hiçbir Karanlık Gizli Kalmaz" inancı ile yola çıkılarak yazılan ve kitap içerisinde anlatılan olayların tamamen hayal ürünü olmadığı "Oyun İçinde Oyun" son çeyreğini hedef koyduğum 2017 yılının Aralık ayı itibari ile piyasaya çıkarak okuyucusu ile buluştu.

Cnnturk.com'da  yer alan habere göre 2017 yılında piyasaya çıkan ve en çok satılanlar listesinde 42 kitap arasında kendisine  19. sırada yer bulan OYUN İÇİNDE OYUN beni çok mutlu etti. https://www.cnnturk.com/kultur-sanat/kitap/2017de-yayinlanip-en-cok-satan-romanlar

KİTABIN KONUSU

İstanbul’un finans merkezi olacağı öngörülen bölgedeki gayrimenkulleri toplamaya başlayan ve bu amaç uğruna korkunç planlar yapan şaibeli bir şirket. Emniyet Müdürlüğü’nün başarılı komiserlerinden Behçet, yıllar önce emniyetteki görevinden ayrılmak zorunda bırakılan meslektaşının yardım çağırısı ile kendisini tahmin edemeyeceği bir soruşturmanın ortasında bulur. Soruşturma derinleştikçe bunun sıradan bir olay olmadığını, Devlet’in içine sızan paralel yapının kurumlara nasıl nüfus edip, siyaset ürettiğini öğrenecek ve meşru hükümet ile küresel güçlerin kuklası konumundaki paralel yapılanma arasındaki savaşta bir taraf seçmek zorunda kalacak. Bu kitabın kaleme alınmasında 15 Temmuz 2016 tarihi ve sonrasında gündeme gelen iddialar, gazete haberleri, televizyon programları referans alınarak yazıldığı için ‘bu kitapta anlatılanlar tamamen hayal ürünü değildir’ cümlesi özellikle vurgulanmıştır.

OKUYUCUYA MESAJIM

Ben bu kitabı deli gibi satsın yüzlerce baskı yapsın gibi ticari kaygılarla yazmadım.Hem yazarlık yolunda olan ilk adımımı attım.Hem de bu kitabı yeni nesile yazmayı bir borç bildim.

Kitabı online sipariş için; https://www.dr.com.tr/Yazar/cihan-demirdas/s=330978

headhead

Haberler

Kariyer Olanakları Mı? Huzur Mu? Ücret Mi?

13.08.2016 18:08
https://www.cihandemirdas.com/news/kariyer-olanaklari-mi-huzur-mu-ucret-mi/

20'li Yaşlarda İş Hayatı

25.07.2016 21:16
https://www.cihandemirdas.com/news/a20li-yaslarda-is-hayati/

Hayatınıza Katkı Sağlayacak 111 Tavsiye

12.07.2016 22:00
https://www.cihandemirdas.com/news/hayatiniza-katki-saglayacak-111-tavsiye/

Mülakat Anılarımla İşe Alımcılardan Öğrendiklerim

25.06.2016 21:37
https://www.cihandemirdas.com/news/mulakat-anilarimla-ise-alimcilardan-ogrendiklerim/

İşte Mülakat

07.06.2016 12:56
https://www.cihandemirdas.com/news/iste-mulakat/
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>