Misafir Blogculuk    

    Şahsım tarafından kurulan www.cihandemirdas.com  Yarınlar İçin Bugünden Gelişim adı altında yayına başlamış olup İnsan Kaynakları, Girişimcilik, İletişim, Eğitim,İş Dünyasıve İnternet Kazançları ve Blog Yazarlığı konularında özgün içerikler üretmek kaydı ile yayın hayatına başlamıştır. 
 
    İnternette gezdiğim bloglarda gördüğüm, hatta misafir blogcu kapsamında içerik göndermiş olduğum bir kaç blogdan esinlenerek kendi bloğumda ' Misafir Blogculuk' uygulamasını hayata geçirmiş bulunuyorum. Böylece tek bir bakış açısı ile ziyaretçilerime içerik sunmak yerine onlarında aktif olarak içerik üretmesinin bakış açımıza farklı bir zenginlik getireceği düşüncesindeyim.
    
    Eğer web sitemin içerik ürettiği konular hakkında bir fikriniz ve düşünceniz varsa, yazmayı seviyorsanız, yazdığınız içeriklerin geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken özgün, yani kopya içerik olmamak şartı ile ve imla kurallarına dikkat ederek yazdığınız makaleyi yayınlatmak üzere iletişim bilgilerimde de yer alan e-mail adresim www.cdemirdass@gmail.com adresine göndermek.
 
    Makale Yazarken Dikkat Etmeniz Gerekenler 
1 Yazdığınız makale web sitemin içerik ürettiği konularla ilgili olmalı.
2 Yazdığınız makale kesinlikle özgün olmalı yani internette dolaşan kopya içerikli bir makaleyi yayınlamam imkansız.
3 Yazdığınız makalede imla kurallarına dikkat etmeli ve en az 250 kelime kullanmalısınız.
4 Yazdığınız makalenin içinde konu ile ilgili en az 1 görsel bulundurmalısınız.
5  Eğer bir blog sahibiyseniz yazdığınız makale içerisinde bloğunzua ait en fazla 1 link çıkabilirsiniz.
6 Makale sonunda yazar hakkında kısmı oluşturarak en fazla 50 kelimeyi aşmayacak şekilde kendinizi tanıtıcızı bir yazı yazmalısınız.
7 Son olarak yazdığınız makaleyi incelemem ve yayınlamam üzere  www.cdemirdass@gmail.com adlı adresime göndermelisiniz.