Edelweiss5 İle Yüksek Getiri Elde Etmeye Ne Dersiniz?

18.12.2016 14:13

 

Recyclix’in Kasım ayında gerçekleşen Basel toplantısı tüm yatırımcılar açısından önemli sonuçlar doğurdu. Şirket bu toplantıda ilk kez mali tablolarını yatırımcılarına açıklayarak 2017 ekim ayına kadar hedefledikleri finansal rakamlara ulaşacaklarını bu sebeple 2017’den itibaren ise yeni üye kabul etmeyeceklerini ancak mevcut üyelerin yatırımlarına ekim 2018 yılına kadar devam edebileceklerini, ekim 2018’den itibaren dileyen yatırımcıların yeni sistemde kazanmaya devam edeceklerini dileyenlerin ise paralarını çekerek sistemden ayrılabileceklerini, yeni kazanç sisteminin ayrıntılarının 2017 yılında duyurulacağını açıkladı. Bu haber recyclix yatırımcılarının kafalarını bir hayli karıştırmışa benziyor ki neredeyse tüm yatırımcılar alternatif yatırım sistemlerinin peşine düştü. Bende bu süreçte gerek kendim için gerekse konunun ilgilileri için birçok site araştırdım ve gerek mantığı gerekse getiri oranını baz alarak iki siteye yatırım karar verdim. Prensip olarak aktif olarak deneyip getiri elde etmediğim hiçbir siteyi yazmıyorum. Bu sebeple yatırım yapıp getiri elde ettiğim Edelweiss5 sitesine bu makalede değineceğim çünkü diğer siteye henüz yatırım yapıp getiri elde edebilme şansı yakalayamadım.

 

Yalnız edelweiss5  konusunu değinmeden önce şu konuyu tekrar hatırlatıyorum ben bu tür sitelerde risk sıfır derken yatırımınızdan sabit bir oranda getiri elde edeceğinizden bahsediyorum. Yatırım için altın, hisse senedi, döviz de alabilirsiniz. Ancak bu yatırım araçlarından sürekli getiri elde etmeniz mümkün değil. Bu araçlara yatırım yaparsanız fiyatlarının düşmesi karşısında kayba uğrayabilirsiniz ancak şu ana kadar incelediğim ve benim yazdığım sitelere bu açıdan baktığınızda risk sıfır. Ancak yine söylemek zorundayım ki bu siteler yarın bir gün ulaşılamaz hale gelirse hakkımızı nerde nasıl ararız bilmiyorum. Zaten aramaya da kalksak astarı yüzünü geçer. Dolayısı ile bu tür sitelere yatırım yaparken şu stratejiyi izleyerek riski minimize edebiliriz; ‘ Kısa vadede sizi zor duruma sokmayacak bir miktarı çöpe attığınızı ve bir daha geri gelmeyeceğini düşünerek bu tür sitelere yatırım yapmalısınız ve her ay düzenli olarak çekeceğiniz parayı ülkemizde çeşitli varlıklara yatırarak garanti altına almanız gerekmektedir. Böylece yarın bir gün site kayıplara karışsa dahi siz yatırımlarınızdan elde ettiğiniz kar payını ülkemizde çeşitli varlıklara yatırım yaparak yasal güvence altına almış olacaksınız.’   

 

Edelweiss5 enerji işi ile uğraşıyor. Rüzgar panelleri ve güneş panelleri üretip satıyor ve bu ekipmanların teknik servis hizmetlerini üstlenerek getiri elde ediyor ve bunu yatırımcıları ile paylaşıyor.

Minimum yatırım miktarı 50 dolar. Hafta içi her gün %1 net hafta sonu %0,5 getiri sağlıyor bu da ortalama aylık %24 oranına tekabül ediyor. Ancak yatırdığınız para recyclix gibi ömür boyunca dönmüyor. Yatırdığınız paranın 1 yıl vadesi var. Örnek vermek gerekirse sisteme 100 dolarla giren bir yatırımcı 4 ay sonra 96 dolar elde ediyor ve 5.aydan itibaren kar elde etmeye başlıyor. 100 dolarla sisteme giren bir yatırımcı 1 yıllık vade sonunda (100*0,24*12)=288 dolar kazanıyor sistemden net elde edilen kar (288-100) 188 dolar olmuş oluyor.

Sistemin en güzel noktalarından biri herhangi bir vade beklemiyorsunuz minimum çekim tutarı sadece 2 dolar. Örnek vermek gerekirse 200 dolarla sisteme giren bir yatırımcı her gün çekim talimatı verip kazandığı 2 doları çekebilir. Bitcoin ve havale ile para yatırma ve çekme olmak üzere birçok alternatif yöntem mevcut. Şirket Alman menşeli bir şirket olup, üretim tesisleri Ukrayna’da yer alıyor. Bu şirketin en güzel noktası Antalya’da bir ofisi olması ve alternatif enerji kaynakları ile ilgili toplantılar organize ederek yatırımcılarını bu toplantılara davet ediyorlar. Çok yeni olmama rağmen 1 ay içinde Konya ve Diyarbakır’da yapılacak olan toplantılara davet edildim. Daha detaylı bilgi almak isteyenler için Antalya ofisinin iletişim bilgilerini sizlere paylaşıyorum 90 (544) 696-01-66. Aynı zamanda sisteme kendi referans linkiniz ile üye olan referanslarınızdan da kazanç elde etmeniz mümkün.Sisteme üye olup yatırım yaptıktan sonra yaptığınız yatırımı gösteren hazır sözleşmeyi indirebiliyorsunuz.Bu sözleşmenin hukuki dayanağı var mı buna vakıf değilim bunu belirtmek isterim. Eğer sistemi daha yakından incelemek ve üye olmak isterseniz referans linkimi paylaşıyorum. https://edelweiss5.com/?ref=15151 Tabi ki bu linkten üye olmak gibi bir mecburiyetiniz yok. Sistemle ilgili çeşitli sorunlarınız için yorum butonunu kullanabilir veya mail adresim vasıtası ile benim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bol Kazançlar.     

 

Yalnız edelweiss5  konusunu değinmeden önce arkadaşlar tekrar hatırlatıyorum ben bu tür sitelerde risk sıfır derken yatırımınızdan sabit bir oranda getiri elde edeceğinizden bahsediyorum. Yatırım için altın, hisse senedi, döviz de alabilirsiniz. Ancak bu yatırım araçlarından sürekli getiri elde etmeniz mümkün değil. Bu araçlara yatırım yaparsanız fiyatlarının düşmesi karşısında kayba uğrayabilirsiniz ancak şu ana kadar incelediğim ve benim yazdığım sitelere bu açıdan baktığınızda risk sıfır. Ancak yine söylemek zorundayım ki bu siteler yarın bir gün ulaşılamaz hale gelirse hakkımızı nerde nasıl ararız bilmiyorum. Zaten aramaya da kalksak astarı yüzünü geçer. Dolayısı ile bu tür sitelere yatırım yaparken şu stratejiyi izleyerek riski minimize edebiliriz; ‘ Kısa vadede sizi zor duruma sokmayacak bir miktarı çöpe attığınızı ve bir daha geri gelmeyeceğini düşünerek bu tür sitelere yatırım yapmalısınız ve her ay düzenli olarak çekeceğiniz parayı ülkemizde çeşitli varlıklara yatırarak garanti altına almanız gerekmektedir. Böylece yarın bir gün site kayıplara karışsa dahi siz yatırımlarınızdan elde ettiğiniz kar payını ülkemizde çeşitli varlıklara yatırım yaparak yasal güvence altına almış olacaksınız.’   
Edelweiss5 enerji işi ile uğraşıyor. Rüzgar panelleri ve güneş panelleri üretip satıyor ve bu ekipmanların teknik servis hizmetlerini üstlenerek getiri elde ediyor ve bunu yatırımcıları ile paylaşıyor.
Minimum yatırım miktarı 50 dolar. Hafta içi her gün %1 net hafta sonu %0,5 getiri sağlıyor bu da ortalama aylık %24 oranına tekabül ediyor. Ancak yatırdığınız para recyclix gibi ömür boyunca dönmüyor. Yatırdığınız paranın 1 yıl vadesi var. Örnek vermek gerekirse sisteme 100 dolarla giren bir yatırımcı 4 ay sonra 96 dolar elde ediyor ve 5.aydan itibaren kar elde etmeye başlıyor. 100 dolarla sisteme giren bir yatırımcı 1 yıllık vade sonunda (100*0,24*12)=288 dolar kazanıyor sistemden net elde edilen kar (288-100) 188 dolar olmuş oluyor.
Sistemin en güzel noktalarından biri herhangi bir vade beklemiyorsunuz minimum çekim tutarı sadece 2 dolar. Örnek vermek gerekirse 200 dolarla sisteme giren bir yatırımcı her gün çekim talimatı verip kazandığı 2 doları çekebilir. Bitcoin ve havale ile para yatırma ve çekme olmak üzere birçok alternatif yöntem mevcut. Şirket Alman menşeli bir şirket olup, üretim tesisleri Ukrayna’da yer alıyor. Bu şirketin en güzel noktası Antalya’da bir ofisi olması ve alternatif enerji kaynakları ile ilgili toplantılar organize ederek yatırımcılarını bu toplantılara davet ediyorlar. Çok yeni olmama rağmen 1 ay içinde Konya ve Diyarbakır’da yapılacak olan toplantılara davet edildim. Daha detaylı bilgi almak isteyenler için Antalya ofisinin iletişim bilgilerini sizlere paylaşıyorum….. Aynı zamanda sisteme kendi referans linkiniz ile üye olan referanslarınızdan da kazanç elde etmeniz mümkün. Eğer sistemi daha yakından incelemek ve üye olmak isterseniz referans linkimi paylaşıyorum. Tabi ki bu linkten üye olmak gibi bir mecburiyetiniz yok. Sistemle ilgili çeşitli sorunlarınız için yorum butonunu kullanabilir veya mail adresim vasıtası ile benim ile iletişime geçebilirsiniz.
Bol Kazançlar..