İnternet Kazançlarının Yeni Adresi Tradeex

15.01.2017 17:19

 

Maalesef ülkemizdeki yaşam standartları göz önüne alındığında kazandığımız paranın yatırıma ayırdığımız kısmı ile en yüksek getiriyi elde etmek temel amacımız oldu. İşte tam da bu noktada ülkemizde nereye yatırım yaparsak yapalım bizi tatmin edecek seviyede bir getiri elde edemiyoruz. Şu an için dünyada trend haline gelmiş ve ülkemizde de aktif hale gelen yüksek getirili yatırım sitelerini takip edip paylaşmaya devam ediyorum. Tabi ki kişisel prensibim sebebi test ettiğim ve güvenli bulduğum siteleri ziyaretçilerimle paylaşıyorum. Şu ana kadar 5 haftada %14 getirili recyclix ve 30 günde %24 getirili edelweiss5 sitelerini yazdım. Bu siteler şu anda yatırımcılarına kazandırmaya hala devam ediyorlar. Tabi ki ben bunlarla yetinmeyip daha yüksek getirili, güvenilir, siteleri araştırıp yatırım yapmaya ve ziyaretçilerimi bilgilendirmeye devam ediyorum.

Şimdi sizlere Tradeex’ten bahsetmek istiyorum. Ayda minimum %30 net getiri sağlayan şirketimiz, geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren Recyclix ve enerji sektöründe faaliyet gösteren Edelweiss5 şirketinden farkı olarak finans sektöründe faaliyet gösteriyor. Sizin yatırdığınız para ile tüm dünyada faaliyet gösteren borsa, forex, emtia gibi finansal piyasalara yatırım yapıyor. Yatırdığınız paranın size minimum %30’nu getiri olarak garanti ediyor bunu nasıl yapıyor derseniz, şirket bir sigorta fonu kurmuş ve sizin yatırdığınız depozitonun %5’i otomatik olarak bu fona aktarılıyor dolayısı ile şirket o gün karlı bir işlem yapmasa da fon sizlere günlük %1 kar ödemeyi garanti ediyor. Ancak günlük getiri oranı hafta içi ve şirketin yatırım performansına göre %1’in üzerine çıkabiliyor. Site 107 gündür aktif olup şu ana kadar 859.419 dolar yatırılmış ve siteden 380.933 dolar çekilmiş. Başta Bitcoin, Payeer, Perfect Money olmak üzere birçok para yatırma ve çekme imkanı mevcut. Yatırdığınız para ile 1 yıl boyunca getiri elde etmeye devam ediyorsunuz. Basit bir matematik yapacak olursak 4.aydan itibaren yatırımınız kara geçiyor üstelik her an para çekme talimatı verebiliyorsunuz minimum ödeme tutarı yok. Ayrıca referans linkinizle üye olacak kişiler için referans bonusu alma şansınız var. Eğer borsa, altın ve döviz piyasalarına ilgi duyuyor ancak başarılı olamıyorsanız üzülmeyin siz tradeex’e yatırım yapın onlar sizin adınıza bu piyasalarda işlem yapsınlar. Üye olmak için referans linkim https://www.tradeex.pro/?ref=0galata0 tabi ki üye olmak için referans linkimi kullanmak zorunda değilsiniz. 

Şu ana kadar para yatırma ve çekmede bir sıkıntı görmedim. Ancak Takdir edersiniz ki bu şirket benim veya babamın değil bu tür internet yatırımlarının ne zaman son bulacağını ne zaman kazanç sistemini durduracağını bilemeyiz. Örneğin recyclix sistemini değiştireceğini ancak yatırımcıların zarar etmemesi için mevut yatırımlarını bir müddet daha devam ettirdikten sonra yatırımlarını çekebileceğini açıkladı ki bu bizim için önemli bir gelişmeydi. Dolayısı ile diğer şirketler bu yatırım platformlarını kapatmadan önce recyclix gibi açıklama yaparlar mı yoksa bir gün aniden site kararır mı bilemeyiz. Bu sebeple bugüne kadar yazdığım makalelerde olduğu gibi tekrar belirtmek istiyorum. Sizi kısa vadede üzmeyecek, çöpe attığınızı varsayacağınız bir miktar ile bu sitelere yatırım yapın. Elde ettiğiniz getiriyle ülkemizde yatırım yaparak (altın,borsa,gayrımenkul) yatırımlarınızı yasal güvence altına alın. Bize finans konusunda uzman olan hocalarımız, derslerde hep sepet yapmaktan bahsetmiştir. Bende bu noktada size sepet yapmayı tavsiye ediyorum. Yani elinizde yatırım için ayırdığınız 200 dolar varsa bu bahsettiğim sitelerden birine yatırmayın hepsini. Riski,  üç platformada eşit olacak şekilde 200 dolarınızı dağıtarak yapabilirsiniz.

 

İnternet yatırımlarının, özelliklede ülkemizde hukuki güvenliği bulunmayan bu tür sitelerin büyük risk teşkil ettiğini özellikle belirtmek istiyorum. Dolayısı ile yukarıda belirttiğim yatırım şifresine harfiyen uymanızı özellikle tavsiye ediyorum. Geleceğinizi, hayatınızı riske edecek yatırımlar yapmayın en önemlisi bazı video paylaşım sitelerinde şu kadar kredi çekip yatırım yapın, elde ettiğinz getiri ile kredinizi rahat ödersiniz gibi paylaşımlara kanıp yatırım yapmayın. Kredi çekerek bu sitelere yatırım yapılmaz.  Her türlü soru, görüş ve öneri için cdemirdass@gmail.com adresinden benimle iletişime geçebilirsiniz.