N11.COM İLE HARCADIKÇA KAZANMAYA NE DERSİNİZ

10.09.2015 22:25

 

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte e-ticaret sitelerinin artması sonucunda potansiyel müşterilerin alışveriş alışkanlıkları değişiklik göstermiştir. İnsanlar artık ihtiyaçlarını karşılamak, indirimli ürünler almak için kampanyalı mağazalar gezerek, saatlerce zaman harcamak yerine teknolojinin evimize kadar getirdiği e-ticaret siteleri sayesinde ihtiyaçları olan ürünleri, kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlara, dakikalar içerisinde, evlerine teslim edilmek üzere sipariş edebiliyor.

İnternette üzerinde büyük, küçük yüzlerce e-ticaret sitesi yer almasına rağmen ülkemizde müşteri ihtiyaçlarını giderebilecek büyüklükte ve güvenilir e-ticaret siteleri neredeyse bir elin beş parmağını geçmiyor. Yüzlerce satıcıyı, on binlerce müşteri ile buluşturan güvenilir e-ticaret sitelerinden biri de N11:COM.  https://ycnt.in/3jae02

 

Kişisel Bakımdan, elektronik eşyaya, giyim ve kozmetikten, kitap ve filme kadar birçok kategoride,  ihtiyacınız olabilecek ürünlere sahip yüzlerce mağaza N11.com ile evinize geliyor. 7/24 destek alabileceğiniz uzman N11.COM müşteri destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. N11.COM kişisel verilerin gizliliğine önem vererek asla üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Ödeme koruma sistemi sayesinde alışverişinizi tamamlayıp, siz onay verdikten sonra alışveriş tutarınız mağazaya aktarılır.

N11.COM İle %25’e Varan İndirimler Sizi Bekliyor…

 N11.COM’a üye olarak 2 Eylül- 31 Aralık 2015 tarihleri arasında tek seferde 150 TL’lik alışveriş yaparak %5 indirim kuponu kazanıyorsunuz.

·         %5 indirim kuponunu kullandığınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinden %10 indirim kuponu kazanıyorsunuz.

·         %10 indirim kuponunu kullandığınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinden %15 indirim kuponu kazanıyorsunuz.

·         %15 indirim kuponunu kullandığınız100 TL ve üzeri alışverişlerinden %20 indirim kuponu kazanıyorsunuz.

·         %20 indirim kuponunu kullandığınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinden %25 indirim kuponu kazanıyorsunuz.

 

İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeden, kaçırılmayacak bu muhteşem kampanyaya katılmak ve kampanya koşullarını ayrıntılı olarak incelemek için daha fazla beklemeyin. N11.COM’u ziyaret ederek https://ycnt.in/3jae02 alışverişin keyfini çıkartın.