Recyclix ile Risk Almadan İnternetten Para Kazanın

30.05.2016 23:34
 
İnternetten para kazanma yollarını araştıran ve meraklılarına bu konu ile ilgili internetten para kazanma alternatiflerini sunan benim de takip ettiğim web sitelerinden biri olan https://www.parakazanmaliyim.com/ sayesinde recyclix ile 5 hafta önce tanışma fırsatı buldum.
 
Recylix size internetten hiç risk almadan, saatlerce zaman harcamadan para kazanma yöntemi sunan eşsiz bir platformdur. Yanlış duymadınız risk sıfır! recyclix size sisteme üye kazandırın, satış ortaklığı yapın veya belli bir sermaye koyarak yatırımlara başlayın gibi vaatler öne sürmüyor. Bende sistemi ilk keşfimden sonra işleyişi anlamak ve ilk yatırımların meyvesini toplamak üzere 5 hafta bekledim. Test ettiğim ve başarısına kefil olduğum bu sistemi artık takipçilerime müjdelemenin zamanının geldiğini düşünerek bu makaleyi yazmaya karar verdim.
 
Aslında Recyclix merkezi Polonya/Varşova'da bulunan geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren bir şirket. Ancak öyle bir sistem kurmuşlar ki bu sistem dünya üzerindeki tüm insanlara ticaret yapma olanağı sunuyor. Ayrıca platformun Türkçe dil seçeneğide mevut. Dolayısı ile hem geri dönüşüme katkıda bulunup para kazanacaksınız hem de yaşanılabilir bir dünya bırakmak için bir sosyal sorumluluk projesine katkıda bulunacaksınız. Ancak şu an bu yazıyı bir sosyal sorumluluk projesine katılmak için değil internetten para kazanmak için okuyor olmalısınız.
 
Peki Nerden Başlayacağım?
 
Öncelikle sisteme yandaki linkten üye olmanız gerekiyor.https://recyclix.com/?id=becb1de27368f5  Sistem kısa bir süreliğine yatırımcılarının ticareti anlayıp para kazanabilmelerini kolaylaştırmak amacıyla 20 Euro bonus veriyor. Dolayısı ile sisteme hiç para yatırma zahmetinde bulunmadan şirketin size vermiş olduğu bonus ile ticarete başlama fırsatı bulacaksınız işte bu yüzden risk sıfır!  Üye olarak sisteme giriş yaptıktan sonra 20 Euro ile atık satın alıyorsunuz. Daha doğrusu siz platformda bu emri veriyorsunuz ve şirket atığı sizin yerinize satın alıp tesislerinde işliyor. Atık yaklaşık 5 hafta boyunca yıkama ve granüllere ayrılma gibi bir süreçten geçiyor. 5 hafta sonunda granüle ayrılan atığı yeni ürünlere dönüştürmek üzere satıyorsunuz. Sistemin en güzel noktalarından biride atıklarınız 5 hafta boyunca hangi aşamada bir fill platform üzerinden grafikler eşliğinde görebiliyorsunuz.Ticareti görsel ve uygulamalı olarak daha iyi anlayacağınızı düşünerek yandaki videoyu izlemenizi tavsiye ediyorum. https://www.youtube.com/watch?v=QPWojeHcn-E
 
Ne Kadar Kazanacağım?
 
Ne kadar kazanacağınız kesinlikle sizin sisteme koyacağınız sermaye ile orantılıdır. Ben  5 hafta önce sisteme deneme amaçlı girip sadece verilen 20 Euro ile ticaret yaptım. Size yukarıda 5 haftalık bir süreçten bahsetmiştim. Bu süreç iki blog halinde işliyor. ilk blog 3 haftadır ve ticarete girdiğiniz meblağın %6'sı oranında kar bırakır. İkinci blog 2 haftalık bir süreden ibaret olup %8 oranında kar bırakır.5 haftalık süreç sonunda %14'lük bir karın sahibi olursunuz. Bir fiil kendi ticaretimi örnek verecek olursam 20 Euro 5 hafta sonunda 2,80 Euro kar bıraktı. 20 Euro ile tekrar 5 hafta sürecek bir ticaret döngüsüne girdim. Ayrıca sistemin güvenilirliğine kanaat getirdiğimden ötürü bu günlerde dışardan bir miktar sermaye koymaya karar verdim.
 
Ayrıca üye olduktan sonra sistem size bir referans linki verecektir. Sizde bu referans linki ile çevrenizi yukarıda benim yaptığım gibi sistemi test etmeye davet edebilirsiniz.Eğer sizin verdiğiniz referans linki ile sistemi test edip güvenilirliğine kanaat getirerek sermaye koyan biri olursa recyclix size bu yatırımcının yatırdığı meblağın %10' una kadar varan bir bonus veriyor. Tabi recyclix bunu yatırımcının hesabından çekip size vermiyor. Tamamen kendi kasasından veriyor. Buda sistem üzerinden elde edebileceğiniz farklı bir kazanç türü. 
 
Para Çekme ve Para Yatırma
 
Sistemde yaptığınız her ticaret döngüsünden sonra yatırdığınız meblağ üzerinden %14 oranında aldığınız kar hesabınızda birikir. Hesabınızda biriken tutar minimum 20 Euroya  ulaşınca para çekme talebinde bulunabilirsiniz. İster Paypal hesabınıza, ister banka hesabınıza para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Yine sisteme dışardan para yatırmak isterseniz Bitcoin, kredi kartı ve banka havalesi ile para yatırmanız mümkün. Eğer sistemi daha detaylı inclemek isterseniz https://recyclix.com/tr/about/
 
Dikkat!
 
Sistem üzerinden 20 Euro bonusa sahip olmak için aynı kullanıcı maili ile birden fazla hesap açmaya kesinlikle kalkışmayınız. Yine farklı bir mail adresi olsa dahi aynı bilgisayardan giriş yaptığınızda sistemin algoritmaları sisteme aynı bilgisayarın IP adresinden giriş yapıldığını tespit edip sizi sistemden atabiliyor. Kısacası altın yumurtlayan tavuğu kesmeye kalkmayın :) 
 
Sonuç Olarak
 
Recyclix bir satış ortaklığı programı değildir. Hisse senedi veya döviz ticareti yapmaya yarayan bir finans platformu değildir. Belirli bir vade sonunda faiz almanızı sağlayan banka değildir. Recyclix geri dönüşüm sektöründe  faaliyet göstererek sizede bu sektör içerisinde ticaret yapma imkanı sunan riskin sıfır kazancın oldukça yüksek rakamlara ulaşabileceği internetten para kazanmanızı sağlayacak bir sistemdir. Hemen şimdi linke tıklayıp üye olarak 20 Euro bonusa sahip olabilirsiniz.https://recyclix.com/?id=becb1de27368f5