Reklam Tıklamalarından Para Kazanmak Mümkün Mü?

09.12.2018 20:25

 

Yıllardır internetten para kazanma konusunu araştırıyorum. Bu süre içinde doldurmadığım anket, tıklamadığım reklam, yazmadığım makale konusu neredeyse kalmadı. Bu süre içinde deneyimlerim sonucunda ya gelirlerim düzenli ve istikrarlı olmadı ya da elde ettiğim gelirler verdiğim emeğin karşılığı olmadı. Ancak ben, internet gibi bir nimetin olduğu günümüzde bu platformdan para kazanma umutlarımı hep canlı tuttum.

Bugün sizlere uzun zamandır deneyimleyerek tecrübe ettiğim en garantili reklam sitelerini, reklam tıklamalarından para kazanmak mümkün mü? Makalesi altında açıklıyorum.

Reklam Tıklamalarından Para Kazanmak Mümkün Mü?

Aşağıdaki sitelere verdiğim bilgiler dahilinde giriş yapar ve gerekli işlemleri yaparsanız kısa vadede olmasa bile uzun vadede ihtiyacınızı karşılayacak belirli miktarlarda puanlar toplayıp nakite çevirerek internetten para kazanmanız mümkün.

1-     https://www.adslira.online/

Üye olarak günlük yüklenen puanları alabilirsiniz. Günlük 150 puan yüklenmektedir. Ve bu puanlar 15 Kuruşa tekabül eder. Ayrıca her 6 saatte bir bonus puan yüklenir 11-35 puan arası. Yine önce reklama tıklayıp ardından puanların sahibi olabilirsiniz. En son eklenen özelliklerden biri küçük oyunlar görevleri başarı ile yerine getirirseniz yine puan kazanmanız mümkün. Paranızı 25 TL olduğunda çekebiliyorsunuz.  Bunun içinde ortalama olarak 25.000 puan toplamanız gereklidir.

2-     https://www.adbenz.com

Mantık yine aynı günlük puanlarınız ve 6 saatte bir yüklenen bonus puanlarınızı önce reklama tıklayıp ardından toplayabilirsiniz. Bu sitede küçük oyunlar mevcut değil.

3-     https://www.adbisan.com

Adbisan da Adbenz’den farklı değil günlük puan ve 6 saatte bir yüklenen bonus puanlarınızı önce reklama tıklayarak toplamanız mümkün.

Paramı Nasıl Çekeceğim?

Puanlarını topladınız ve nakite dönüştürdünüz. Şimdi paramı nasıl çekeceğim diye düşünüyorsanız. Öncelikli olarak https://www.papara.com/’a üye olarak bir cüzdan oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra bu platformlardan kazandığınız parayı oluşturduğunuz cüzdanına çekebilirsiniz. Şu an için başka bir cüzdana çekim yapamıyorsunuz.

Sonuç Olarak;

İnternetten reklama tıklayarak para kazanmanız vadeden birçok site mevcut ancak ödeme alma konusunda maalesef çok verimli değiller. Reklam tıklamalarından para kazanmak mümkün mü? Başlığı altında verdiğimiz site adresleri ve izlemeniz gereken yollara ait bilgilerle internetten para kazanma rüyanızın gerçekleşebileceğini müjdeliyorum. Sizi zengin edecek meblağlar olmasa da küçük ihtiyaçlarını karşılayacak bu kaynakları neden kullanmayasınız ki unutmayın! Damlaya damlaya göl olur.