Reklam ve Tanıtım

REKLAM VE TANITIM

‘Yarınlar İçin Bugünden Gelişim’’  parolasıyla yola çıkarak İş Dünyası, İnsan Kaynakları, Eğitimler, İletişim, Kariyer, Kişisel Gelişim konularında bilgi ve deneyimlerimi ziyaretçilerime sunarak farklı bir bakış açısı oluşturmayı amaçladım.

Reklam Seçenekleri:

Farklı büyüklükte ve türde yer alan web siteleri veya firmaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere aşağıda yer alan reklam seçeneklerini oldukça uygun koşullarda sunuyorum.

1-Advertorial  İçerik : Web sitenizin, firmanızın, ürününüz veya hizmetinizin reklam ve tanıtımını yapmak üzere içerik hazırlayarak kendi web sitemde yayınlayarak veya yayınlamak üzere bu içeriği size gönderiyorum. Kendi web sitemde yayınladığım tanıtıcı içeriğiniz www.cihandemirdas.com  yayında olduğu sürece kesinlikle yayından kaldırılmayacaktır. Ürününüzün tanıtım ve reklamını yapmak, hedef kitlenin ilgisini çekerek daha fazla trafik almak ve itibar çalışmalarınız için en ideal reklam türü olduğunu düşünüyorum.

2-Banner Reklamları: Web sitenizin, firmanızın, ürününüz veya hizmetinizin reklam ve tanıtımını yapmanın en etkili yollarından biri de banner reklamları vermektir. Web sitemdeki banner reklam alanlarını inceleyebilir, ayrıntılı bilgi için iletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

3-Satış Ortaklığı: Aslında pek sıcak bakmamakla birlikte satmaya çalıştığınız ürün hakkında satış ortaklığı programı kapsamında içerik üreterek web sitemde silinmemek üzere yayınlıyorum. Ancak bu konudaki tek şartım; satış ortaklığı yapacağım, fiziksel veya dijital ürünü kullanarak faydalı olduğuna kanaat getirmem ve ziyaretçilerime tavsiye etmek üzere bir numune talep etmektir.

4- Çekiliş Sponsorluğu: Tanıtmak istediğiniz web sitesi, firma, ürün veya hizmetiniz varsa bunu www.cihandemirdas.com  okuyucuları arasında yapılacak bir çekilişle tanıtabilirsiniz.

Ücretlerle ilgili bilgi almak istiyorsanız ya da yukarıda sunduğum reklam seçenekleri dışında sizin başka bir fikriniz varsa detaylar için cdemirdass@gmail.com  adresinden benimle irtibata geçebilirsiniz.